O puredent

Vážení pacienti,
vítejte na webových stránkách mé stomatologické praxe a dovolte mi ji úvodem krátce představit.

Ordinace je organizačně koncipovaná a technologicky a materiálově vybavená takovým způsobem, aby byla schopná nabídnout na základě moderních poznatků a technologií současné stomatologie komplexní ošetření pacientům, kteří si váží svého vlastního zdraví a vnímají zdravý chrup jako nezastupitelnou součást příjemného úsměvu každého člověka.

Vedle maximální kvality práce a bezbolestnosti ošetření, které považuji za automatické, je základním stavebním pilířem úspěšné spolupráce mezi mnou a pacientem vzájemná důvěra, budovaná individuálním, osobním přístupem z mé strany a ze strany pacienta ochotou přizpůsobit se potřebám svého vlastního zdraví.

Plnou informovanost pacienta považujeme za jednu z priorit a z toho důvodu je stomatologická souprava vybavena digitálním rentgenem a intraorální kamerou. Tou lze snímkovat obtížně viditelné části dutiny ústní, zubní výplně, kaz atd.. Tyto snímky pacient okamžitě vidí zvětšené na monitoru instalovaném přímo na stomatologickém křesle. Standardem je pořizování kamerových snímků před, v průběhu a po ošetření, tak aby pacient mohl sám vidět průběh zákroku a zhodnotit finální výsledek.

Pevně věřím, že na našich webových stránkách naleznete dostatek informací, které hledáte a těším se na stálou spolupráci s těmi z vás, které osloví mé pojetí stomatologické péče.

Michal Paulus

MUDr. Michal Paulus